26-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
29 травня - 1 червня 2019 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Звіт про виставку

З 31 травня по 3 червня 2017 року в Києві, на території Міжнародного виставкового центру на Лівобережній, з великим успіхом відбулися 25-а Ювілейна Міжнародна спеціалізована виставка для ринку автосервісу й післяпродажного обслуговування автомобілів SIA-АвтоТехСервіс`2017 та спеціалізована виставка з проектування, будівництва, оформлення та оснащення АЗС і АЗГС - АЗК-Експо`2017.
 

Організатори: ДП «Прем'єр Експо» (Україна), ITE Group Plc (Великобританія).
 

Генеральний партнер: Avto.pro - сервіс пошуку, купівлі й продажу автозапчастин без посередників.
 

Експозиція цього року перевищила минулорічні показники більш ніж в півтора рази. Свою продукцію та послуги представили 163 компанії з 12 країн (Великобританія, Італія, Китай, Кіпр, Литва, Малайзія, ОАЕ (Дубаї), Польща, Республіка Білорусь, Тайвань, Туреччина, Україна).
 

У виставці SIA-АвтоТехСервіс'2017 вперше взяли участь такі іноземні компанії, як: BOTTO RICAMBI SRL (Італія), GE.C.GEORGIADES LTD (Кіпр), MalСorp (Малайзія), RESISTOR SRL (Італія), SETCO AUTOMOTIVE (Великобританія). Даний факт безперечно свідчить про те, що міжнародні партнери бачать перспективу розвитку свого бізнесу на ринку України, шукають і знаходять компаньйонів серед національних компаній, завдяки заходам подібного роду.
 

Серед українських новачків – учасників виставки – 58 компаній. АвтоЕлектроСервіс, Авто Тренд, Аджанта Інджинірінг, Акцент Авто, Біла Вежа, Білл-АПС, Віксервіс, Віп Автохімія Україна, Конвеєр Біз, Роботенкс, ТМ Poly-Bush, Топ мотор компані, Тотал Україна, Укрсервіс, Ейкоша Україна і багато-багато інших, які представили величезну кількість цікавих новинок та сучасних рішень.
 

На особливу увагу заслуговують постійні учасники виставок: JTC, SamWash, Автомеханіка, Гранд Інструмент, Жираф ТМ, Керхер Україна, ЛМ Трейд, Планета Обладнання, ФОРС, Ювента і багато інших.
 

Окрему подяку Організатори висловлюють компаніям, які повернулися на виставку після кількох років. Це компанії: ДІМЕД, Каміон Ойл, Колор С.І.М., Лізард, Майстер Інструмент, Романа Мобіл, СПВ-Компані та інші.
 

Українських вітчизняних виробників представили такі компанії, як ІСКРА ПАТ, Кременчуцький колісний завод, Мелітопольський завод турбокомпресорів, РОСАВА АТ.
 

Виставку відвідали 8 184 фахівців з усіх областей України, країн близького і далекого зарубіжжя, що на 36% відсотків більше, в порівнянні з минулим роком. Програмою «Автобусний трансфер на виставку» скористалися 350 фахівців з Вінниці, Дніпра, Житомира, Львова, Миколаєва, Одеси, Харкова, Хмельницького, Черкас. Завдяки залученню якісної аудиторії, багато експонентів відмітили позитивні результати від участі у виставці.
 

В рамках «Байєрської програми» (Програма призначення ділових зустрічей) були організовані зустрічі учасників виставки з керівниками та фахівцями з оптових закупівель провідних компаній ринку. За підсумками,  в Байєрській програмі виставок SIA-АвтоТехСервіс'2017 та АЗК-Експо'2017 взяли участь 341 байєрів з усіх регіонів України.
 

В рамках виставок SIA-Автотехсервіс '2017 і АЗК-Експо' 2017 була підготовлена ​​насичена ділова програма. Всі бажаючі змогли відвідати конференції, семінари, презентації та майстер-класи.
 

Величезний інтерес серед відвідувачів та учасників виставки викликала Олімпіада майстрів з видалення вм'ятин без фарбування. Даний захід, організований компанією Півень Сервіс, проводився  вже вдруге в рамках виставки SIA-Автотехсервіс. Цьогорічна Олімпіада стала міжнародною, оскільки в ній взяли участь як українські, так і зарубіжні фахівці. Результати оцінювало Міжнародне журі.
 

Генеральний партнер виставки Avto.pro виступив організатором конференції «E-commerce в бізнесі автозапчастин» для учасників автомобільного бізнесу. У своїх доповідях спікери підняли питання розвитку бізнесу в мережі та електронної торгівлі комплектуючих для авто. Родзинкою конференції стала екскурсія на склади «Нової пошти Логістик», завдяки чому слухачі побачили всі переваги користування послугою фулфілмента.
 

Також, в рамках ділової програми виставки, проходив семінар від АвтоWay «Нововведення в роботі СТО – як подолати опір» для керівників і власників автосервісних підприємств. На семінарі були розглянуті актуальні питання введення нових форм роботи на СТО, причини опору впровадженню нововведень та інше.
 

Під час авторських семінарів Анатолія Соловйова «Автосервіс - управління розвитком підприємства» і «Автосервіс - проблеми управління персоналом» обговорювали проблеми в професійному управлінні роботою автосервісу, шляхи їх вирішення, спрямовані на розвиток підприємства. В обговоренні даних актуальних питань взяли участь понад сто представників вищої керівної ланки підприємств автомобільного бізнесу.
 

Окрему подяку Організатори висловлюють компанії Wolf Oil Corporation за конференцію про тенденції ринку моторних олив в Україні, а також компанії MxMaster за професійну презентацію нової мікс-системи Maxytone plus.
 

Особливо слід відзначити майстер-класи та презентації на стендах учасників. Компанія «ПП ВЕЖА» презентувала технології з косметичного ремонту інтер'єру та екстер'єру автомобіля. Торгова мережа «ЖИРАФ» представила нову лінійку абразивів, електро та пневмоінструменту 3M ™ Cubitron ™ II, а також проводила тестування шумопоглинаючих матеріалів. Компанія «Каміон Ойл» продемонструвала унікальну технологію LIQUI MOLY щодо захисту й очищення  сажового фільтру без демонтажу. А компанія ДАК-Україна познайомила українського споживача з якісної автокосметикою ТМ DAC (Литва).
 

Експозиція виставок SIA-АвтоТехСервіс'2017 і АЗК-Експо'2017 охопила всі напрямки ринку автомобільного та автозаправного сервісу, автомобільного афтемаркету. Організатори переконані, що на сьогоднішній день виставкова діяльність є унікальним маркетинговим інструментом, ефективним механізмом виводу й просування нових товарів і послуг на український ринок, встановлення ділових контактів і підтримання відносин з клієнтами, підвищення рівня продажів. Адже найзручніша форма подання інформації – візуальна.


Скачати звіт виставки АвтоТехСервіс 2018 


До зустрічі на SIA-Автотехсервіс і АЗК-Експо 23-26 травня 2018 року!