28-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
27-30 травня 2020 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

EcoDrive TECH 2019Виставка EcoDrive TECH 2019 - ключова подія в галузі електричного транспорту України.
Виставка сервісного обслуговування електротранспорту, інфраструктурних рішень, зарядних станцій та IT- рішень - доступний майданчик для обговорення ініціатив з розвитку та інвестування в «зелений» транспорт, обміну досвідом і технологіями, укладання ділових контрактів.

У програмі виставки:
❖ Виставка зарядних станцій для електромобілів та електробусів, додаткового обладнання та додаткових аксесуарів: кабелів, перехідників, роз’ємів т.і.
❖ ІТ-рішення для мереж зарядних станцій, системи біллінгу та доступу
❖ Сервісне обслуговування електромобілів та електробусів
❖ Сервісне обслуговування та ремонт гібридних автомобілів
❖ Сервісне обслуговування та ремонт електромотоциклів, мопедів, скутерів та електровелосипедів
❖ Акумуляторні батареї та їх сервіс, електродвигуни, контролери заряду та зарядні пристрої, програмне забезпечення
❖ Страхування, лізингові та банківські послуги в галузі електричного транспорту

На майданчику виставки буде проведено 3 денну подію в новітньому форматі – EcoDrive MeetUp
29 травня EcoDrive MeetUp DAY#1«Можливості та потенціал інвестування у галузь електромобільності та зарядної інфраструктури»
30 травня EcoDrive MeetUp DAY#2«Перспективи і нагальні проблеми розвитку зарядної інфраструктури України та новітні мирові тренди»
31 травня EcoDrive MeetUp DAY#3«Народження та розвиток галузі сервісу і ремонту електромобілів. Проблеми навчання, безпеки та дотримання стандартів виробників»

З метою популяризації використання «зеленого» транспорту і з метою залучення та ознайомлення власників електромобілів з товарами та послугами представленими на виставці 1 червня – у День захисту дітей – буде проведено пробіг електромобілів вулицями міста під гаслом – «Подаруй чисте повітря своїм дітям».
Старт пробігу планується від МВЦ. Фініш на площі перед Олімпійським стадіоном. На фініші пробігу планується розіграш, по реєстраційним білетам, цінних подарунків.

Виставку EcoDrive TECH 2019 буде проведено одночасно та в єдиному просторі з 27-ю Міжнародною виставкою АвтоТехСервіс 2019, яка представляє більш ніж 200 компаній з 13 країн світу та АЗК ЕКСПО - експозицією проектування, обладнання та технологій для автозаправних станцій і комплексів.

Організатор АвтоТехСервіс 2019 та АЗК ЕКСПО – компанія Прем’єр Експо.

Виставка EcoDrive TECH 2019 проводиться за підтримки та за участі Міністерства Інфраструктури України.