Днів
Годин
Хвилин
Секунд

29-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
26 - 28 травня 2021 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Конференція-діалог «Освіта + комунікація»–інструменти прискорення розвитку ринку автосервісу України


МЕТА: Показати, чому проблеми освіти і комунікації на ринках automotive aftermarket та автосервісу призводять до мільйонних втрат офіційних гравців ринку, і як системне вирішення проблеми «освітньої та комунікаційної діри» дозволить виграти всім.
 
ПРОГРАМА:
 
1. Блок «Професійна освіта та взаємодія з реальним бізнесом»
 
  • Бліц-інтерв’ю з представниками офіційної профтехосвіти (Йосип Кібітлевський, БКТБ НТУ, Андрій Сосик, Національний університет «Запорізька політехніка»). Успішний досвід комунікації замовника персоналу та закладу освіти.
  • Бліц-інтерв’ю з представниками неформального напрямку освіти (Павло Рубан, «Ассоціація Профессіоналів Автосервісу»; Захар Глопін, AKP.IN.UA).
  • «Хто кує кадри для постачальників автокомпонентів та обладнання для СТО?»: продавців, тех. консультантів, маркетологів. І чи кує взагалі? (Представники компаній-імпортерів – перелік уточнюється).
 
2. Блок «Комунікація на ринку automotive aftermarket»
 
  • Презентація «Виставки як платформи розвитку практичної взаємодії». Спікери – Ганна Шишкіна, «АвтоТехСервіс», Наталія Трохоненко, представництво Мессе Франкфурт в Україні.
  • Презентація «Консалтинг, єдиний довідковий центр та професійні об’єднання на ринку automotive aftermarket». Спікери – Олександр Кельм, autoExpert; Сергій Лемешинський, Автобізнес-Академія.
 
Після та в процесі кожного бліц-інтерв’ю та кожної презентації – питання із залу.
Модератор першої частини Форуму – Олександр Кельм, головний редактор журналу autoExpert.
 
14:30-15:00 – перерва
 
3. Блок «Комунікація між професіоналами ринку автосервісу»

В другій частині Форуму - поповнення аудиторії слухачів представниками СТО. Серед них можуть відбутися вікторини, розіграші з призами від спонсорів.
  • ТЕМА БЛОКУ – «Автосервіс майбутнього»: Підбір персоналу для СТО: як набрати «своїх» людей? Освіта і підвищення кваліфікації технічного персоналу. Нові підходи до підбору обладнання і інструменту для СТО. Робоча система догляду і обслуговування. «Розумний» автосервіс. Як сучасні технології можуть підвищити ефективність традиційного сервісу? Спікери – Павло Рубан, АПА; представники компаній-імпортерів обладнання для СТО та автозапчастин (перелік уточнюється).
Модератор другої частини Форуму – Павло Рубан, «Асоціація Професіоналів Автосервісу». В програмі можливі зміни.
! Початок Форуму – 19.08.2020 о 10.30. Початок реєстрації, ранкова кава і спілкування– з 9.30.
 
Місце проведення – метро «Лівобережна», МВЦ, павільйон №3, другий день виставки «АвтоТехСервіс».
Телефон для зацікавлених слухачів: +38 067 537-82-42 (в т.ч. Viber, WhatsApp, Telegram).