Днів
Годин
Хвилин
Секунд

30-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
31 травня - 2 червня 2022 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Контакти

Ганна Шишкіна
Івент-директор
Партнерство, нестандартні запити
+38 (044) 496 86 45 (вн.256)
+38 (067) 320 66 65
H.Shyshkina@pe.com.ua
Юрій Єршов
Менеджер проекту
Участь у виставці, бронювання стендів
+38 (044) 496 86 45 (вн.254)
+38 (067) 773 31 33
ye@pe.com.ua
Лілія Ковтун
Менеджер проекту
Участь у виставці, бронювання стендів
+38 (044) 496 86 45 (вн.314)
+38 (067) 785 41 15 Telegram, Viber
+38 (099) 350 50 83
L.Kovtun@pe.com.ua
Євгенія Зосімова
Менеджер проекту
Участь у виставці, бронювання стендів
+38 (044) 496 86 45 (вн.305)
+38 (067) 729 22 22 Viber
E.Zosimova@pe.com.ua
Ксенія Гавриленко
Менеджер проекту
Участь у виставці, бронювання стендів – міжнародні запити
+38 (044) 496 86 45 (вн.210)
Fax: +38 (044) 496 86 46
K.Gavrylenko@pe.com.ua
Світлана Луценко
Керівник програми «Постачальник-закупівельник»
Участь в програмі, MatchMaking
+38 (044) 496 86 45 (вн.275)
+38 (073) 044 16 04 Viber
S.Lutsenko@pe.com.ua
Станіслав Савченко
Менеджер з технічного супроводу
Виставкові стенди, обладнання
+38 (044) 496 86 45 (вн.310)
Fax: +38 (044) 496 86 46
+38 (067) 320 66 63
S.Savchenko@pe.com.ua
Оксана Сухенко
Координатор проекту
Документообіг, робота з медіа-партнерами
+38 (044) 496 86 45 (вн.251)
Fax: +38 (044) 496 86 46
+38 (068) 355 13 70 Viber
O.Sukhenko@pe.com.ua
Анжеліка Шмилькова
Маркетолог
З питань відвідування, медіа-партнерства, реклами
+38 (044) 496 86 45 (вн.233)
+38 (067) 896 71 93 Telegram, Viber, WhatsApp
A.Shmylkova@pe.com.ua