28-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
18 - 20 серпня 2020 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Фінал конкурсу YOUNG CAR MECHANIC від компанії "Інтеркарс" відбудеться на виставці у травні

news
«YOUNG CAR MECHANIC» - це міжнародний конкурс, організований для студентів професійно-технічних навчальних закладів I-II рівня акредитації, які обрали професію автомеханіка та навчаються за спеціальністю «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».

Метою Конкурсу є, насамперед, підтримка професійної освіти в Україні, зокрема професії автомеханіка та налагодження співпраці між студентами та потенційними роботодавцями. Участь в конкурсі «Young Car Mechanic» надає чудову можливість студентам показати свої знання, вміння й навички та отримати цінний досвід на майбутнє.

Партнерами Конкурсу є провідні виробники та постачальники автомобільних запчастин, інструментів та обладнання для станцій технічного обслуговування. В 2019 році нас підтримували компанії BOSCH, SCHAEFFLER, ELRING, SKF, WIX, MAGNETI MARELLI.

Отож, запрошуємо навчальні заклади та їх студентів взяти участь у конкурсі та подивитися на професію автомеханіка та його підготовку зовсім під іншим кутом. Призи чекають на переможців!

Нижче ви можете переглянути відео з національного фіналу Конкурсу у 2019 році, який відбувався на території навчального центру Inter Cars Ukraine в с. Горенка, Київської області:Деталі на сайті http://ycm.intercars.com.ua/