AZK_expo_logo 

31 травня - 3 червня

Київ, МВЦ

SIA-АвтоТехСервіс'2017 та АЗК-Експо'2017:    індикатор стабільності компанії на вітчизняному ринку автомобільного та автозаправного сервісу

З 31 травня по 3 червня 2017 року в Києві на території Міжнародного виставкового центру на Лівобережній пройде 25-а Міжнародна виставка для ринку автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів SIA-АвтоТехСервіс'2017 та виставка АЗК-Експо'2017.

Формат виставок 2017 року буде  максимально адаптований до умов українського ринку. Експозиція цього року перевищить минулорічні показники більше ніж у півтора рази. В 2017 році свою продукцію і послуги представлять 132 компанії з 9 країн світу. Зросте популярність виставки серед професіоналів ринку. Виставку ввідвідають 6 335 фахівців з усіх областей України, країн близького і далекого зарубіжжя. 
Організаторами SIA-АвтоТехСервіс'2017 і АЗК-Експо'2017 є ДП «Прем'єр Експо» (Україна) та ITE Group Plc (Великобританія). Партнером виставки SIA-АвтоТехСервіс'2017 виступив Авто.про – інтернет-майданчик для продажу автозапчастин.

Міжнародний статус SIA-АвтоТехСервіс'2017 і АЗК-Експо'2017 підтверджує участь авторитетних галузевих компаній з таких країн як Італія, Китай, Литва, Польща, ОАЕ (Дубаї), Туреччина, Франція та Південна Корея. Вперше взяли участь компанії: Automotor France (Франція), ENOC (ОАЕ (Дубаї), JSC "Alburnus" IR Partneriai (Литва), ORMA Srl for Alientech (Італія). Даний факт безперечно свідчить про те, що міжнародні партнери бачать перспективу в розвитку свого бізнесу на ринку України, шукають і знаходять компаньйонів серед національних компаній завдяки заходам подібного роду.

На особливу увагу заслуговують постійні учасники виставок – Автомеханіка, Автообладнання, Автомототех, Автоспец, Автофранц, Альянс-Агро, КСМ-Груп, МашінТех, Оупен Систем, Слобожанська технологічна компанія, торгова мережа «Жираф», ФАР Україна, Фенікс Маркет, ФОРС Авто, Фурор Трейд та інші.

Організатори вдячні компаніям-новачкам – Газіс, Побутсервіс-Авто, МхMaster, Landrovwest, ЛД Інвест, Глобалкрафт, CarFast, ThinkThingsTrading та іншим, які представили на виставках безліч цікавих новинок.

Українських вітчизняних виробників представили такі компанії як АвтоКраз, АккумТрейд, Арс Магна, Атлантіс Хім, Дісла ТД, Європа Газ Україна, Starleks Україна, Кременчуцький колісний завод, завод ІСКРА, НДІ Колан, компанія Неткам, Ньютон-Промсервіс, Оупен Систем, Сферос Електрон, Шельф НПК.

Керівник відділу маркетингу групи компаній «Аккум» Марина Борисова після аналізу попередніх результатів участі у виставці  зазначила, що «позитивним моментом є залучення на виставку міжнародних компаній, які шукають варіанти співпраці з вітчизняним виробником».

Окрему подяку Організатори висловлюють компаніям, які повернулися до участі на виставці через кілька років. Це Автокар, Агромир-Волинь, Вікос, Гранд Інструмент, Діджитал Дезайнс Україна, ОВІ-Дистрибушн, Планета Обладнання, Фенікс Інтернейшнл та інші. Дані компанії відзначили, що популярність виставки серед професійної публіки, рівень її організації та проведення значно зросли.

Євген Глущенко, начальник відділу продажів компанії «Гранд Інструмент» зазначив: «Метою нашої участі було не представлення нового товару, а, швидше за все, нагадати про себе. Ми найбільша компанія України, яка знайшла ресурси залишитися на плаву навіть під час кризи. А виставка, безсумнівно, є важливим інструментом розвитку бізнесу. Тому компанії повертаються, щоб зустрітися зі стабільними компаньйонами і знайти нових».

В рамках БАЙЄРСЬКОЇ програми (Клієнт під замовлення) були організовані зустрічі учасників виставки з керівниками провідних компаній ринку. За підсумками в ній взяли участь 262 компанії з усіх регіонів України.

Сергій Сірик, Генеральний директор компанії «Планета обладнання», зазначив, що серед відвідувачів спостерігався очевидний інтерес до їхнього стенду, що, можливо, позитивно вплине на кількість нових контрактів за результатами участі.

НОВИНКА виставки 2017 року - Олімпіада з видалення вм'ятин без фарбування серед майстрів кузовного ремонту автомобіля. Подібний захід в Україні проводився вперше. Для участі були залучені кращі фахівці з різних міст України. Результати оцінювало Міжнародне журі. Дана подія, яка викликала величезний інтерес серед гостей та учасників виставки, обіцяє стати щорічною.

В рамках виставки АЗК-Експо`2017 відбулася презентація новітнього обладнання для автозаправного комплексу, послуги з проектування та будівництва АЗС, нові технології із встановлення та обслуговування ГБО та багато іншого.

Директор компанії «ЛМ-Трейд» Лесюк Михайло Дмитрович у своєму інтерв'ю сказав: «Все подобається на всі сто відсотків. Результативністю та відвідуваністю ми дуже задоволені».

Особливо слід відзначити компанію «ЛІГІР-ІТБС», яка надала всім відвідувачам виставки можливість познайомитися з новим модельним рядом ТРК Helix, виробництва компанії Wayne Fueling Systems – визнаного світового лідера у виробництві технологічного обладнання для АЗС.

Окрема подяка Торговій компанії «ЮВЕНТА», яка традиційно підготувала вражаючий стенд і презентувала найширший спектр обладнання для АЗС, газових АЗС, нафтобаз, автомобільних мийок та СТО від провідних Європейських виробників.

Всіх учасників та відвідувачів SIA-АвтоТехСервіс'2017 і АЗК-Експо'2017 порадує ще одна НОВИНКА від Організатора - Програма безкоштовного автобусного трансферу на виставку «ShuttleBus». Даною послугою скористалися фахівці з 6 міст України.

В рамках виставок SIA-АвтоТехСервіс'2017 і АЗК- Експо'2017 буде підготовлена ​​насичена ділова програма. Всі бажаючі мали змогу відвідати більше ніж 20 майстер-класів, презентацій та семінарів.

В рамках ділової програми SIA-АвтоТехСервіс`2017 Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) провів відкриту зустріч-дискусію на тему «Актуальні питання в автомобільній промисловості України». Даний захід було організовано для представників українських компаній-виробників сфери автотехсервісу.

Відомий український бізнес-тренер Анатолій Соловйов провів два майстер-класи особисто для власників та директорів автосервісних підприємств. Під час майстер-класів обговорювалися проблеми професійного управління роботою автосервісу, шляхи їхнього вирішення, спрямовані на розвиток підприємства в період кризи. В обговоренні даних актуальних питань взяли участь понад сто представників вищої керівної ланки підприємств автомобільного бізнесу.

Позитивні відгуки серед учасників викликали конференції на теми «Незалежний автосервіc: перспективи розвитку та підвищення конкурентоспроможності» і «Захист вільної та добросовісної конкуренції, боротьба з патентними тролями», підготовлені Autoway Ukraine і НАПА (Громадська Організація Незалежних Підприємств Автосервісу).

Директор з розвитку інтернет-ресурсу Авто.про Олександра Барановська розповіла про використання e-commerce як інструменту для збільшення продажів та підвищення лояльності клієнтів до свого бізнесу. Дана тема викликала чималий інтерес серед гостей заходу.

Експозиція виставок SIA-АвтоТехСервіс'2017 і АЗК-Експо'2017 охопила всі напрямки ринку автомобільного та автозаправного сервісу, автомобільного афтемаркету. Організатори переконані – ні у кого не викличе сумніву факт, що виставкова діяльність на сьогоднішній день є унікальним антикризовим маркетинговим інструментом, ефективним механізмом виведення і просування нових товарів і послуг на український ринок, встановлення ділових контактів і підтримання відносин з клієнтами, підвищення рівня продажів. Адже найзручніша форма подання інформації – візуальна.

До зустрічі на SIA-Автотехсервіс і АЗК-Експо 2017 року!

ПАРТНЕР ВИСТАВКИ

 avtopro 

партнери

180_60_trans_ru_2016 180_60_tir_2016_ru logo_NK mobi_180x60  
AvtotechITEUral        

 

Інформаційні партнери

Logo_AUTO 
200X100 Auto logo Mint_180x60
aw_cw_tw_150x50 izdom AGV_logo_center Banner_AE_for_ATS_Expo

PereviznikLogo®Kol

ac_logo_new  machu_180x60 banner_Avto_i_Service
infoparts iparts aviso-siniy лого автопрайс правки 21 сжат
ZZ fxfactor zarulem Баннер для СИА
bizreliz_logo bs rst UkrAutoPortal_180_60
kompass_180x60_ua баннер_180x60 75ef350345174b71191c2dec366a5138 AvtoKomponeti
180x90_automaster 44_logo_display-standart  199507 motobudrex
Truck_pl AP_logo_180х60 сеть-новый-Авто-укр   PB_100x100

   

Думка експертів

Тест драйв Kia Rio Sedan.Дмитрій Філарет

20131109_140841

Дмитрій Філарет