AZK_expo_logo 

25-27 травня 2016

Київ, МВЦ

SIA-АвтоТехСервіс 2016: новаторські ідеї ринку автосервісу

З 25 по 27 травня 2016 року в Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський пр., 15) на Лівобережній відбудеться 24-а Міжнародна спеціалізована виставка для ринку автосервісу і після продажного обслуговування автомобілів SIA-АвтоТехСервіс`2016.
SIA-АвтоТехСервіс є єдиною в Україні виставкою формату B2B і залучає щорічно на платформу національного ринку автосервісу і після продажного обслуговування автомобілів нові компанії з різних країн світу.

Володіти інформацією, бути в темі, орієнтуватися в новинках і новаторських ідеях не тільки вітчизняних виробників, але й міжнародних, неможливо без відвідування подібних заходів.

Позитивною тенденцією нинішньої виставки є збільшення експозиції в 1,5 рази в порівнянні з минулим роком.

На особливу увагу заслуговують незмінні учасники виставки - Автомеханіка, Автообладнання, Автомототех, Автоспец, Автофранц, Альянс-Агро, КСМ-Груп, МашинТех, Оупен Систем, Слобожанська технологічна компанія, торгова мережа «Жираф», ФАР Україна, Фенікс Маркет, ФОРС Авто, Фурор Трейд та інші.

Серед новачків виставки слід зазначити такі компанії, як ГАЗІС, Побутсервіс-Авто, МхМастер, Landrovwest, ЛД ІНВЕСТ, Глобалкрафт, CarFast, Think Things Trading.

Приємно відзначити також українських виробників, які візьмуть участь в SIA-АвтоТехСервіс і продемонструють вітчизняний потенціал виробництва. Це: АвтоКраз, АккумТрейд, Кременчуцький колісний завод, завод «ІСКРА», НДІ Колан, компанія НЕТКО, Ньютон-Промсервіс.

Тішить повернення на виставку компаній Агросвіт-Волинь, Автокар, Викос, Гранд Інструмент, Діджтал Дезайнс Україна, Дисла, ОВІ-Дістібушн, Планета Обладнання, Фенікс Інтернейшнл та інших. Це говорить про те, що адаптація до змін на вітчизняному ринку проходить досить успішно. Національні компанії відчувають себе більш впевнено в нинішній економічній ситуації, тим самим стверджуючи позитивну динаміку зростання в даному сегменті.

Розширилася й географія учасників SIA-АвтоТехСервіс`2016. Свою продукцію представлять постачальники і дистриб'ютори з Італії, Китаю, Литви, Польщі, ОАЕ (Дубаї), Тайваню, Туреччини, України, Франції та Південної Кореї. Вперше беруть участь компанії - ORMA Srl for ALIENTECH (Італія), JSC ALBURNUS IR PARTNERIAI (Литва) і AUTOMOTOR FRANCE (Франція). Даний факт є безперечним аргументом, що свідчить про те, що міжнародні партнери шукають компаньйонів серед національних компаній і бачать перспективу в розвитку свого бізнесу на ринку України.

Традиційно в рамках виставки буде проведена спеціалізована експозиція АЗК - Автозаправний комплекс`2016: новітнє обладнання, моторне паливо, сервіс, проектування і будівництво АЗС.

Серед компаній-учасниць експозиції АЗК свою продукцію і послуги представлять: SAM-WASH, АБВ Строй, Арніка Автотема, Астрон, КЕРХЕР, ЛІГІР, ЛМ Трейд, Шельф, Ювента ТК та багато інших.

На виставці SIA-АвтоТехСервіс`2016 будуть представлені новинки товарів всесвітньовідомих брендів: Tomasetto, Kme, Ultra, Bullsone, Teco, Sice, Mondolfo Ferro, Sicam, Corghi, Oma, Cemb (Італія); Beissbarth, Nussbaum, Trommelberg, Hofmann, Miol, Bosch, Citroen / Peugeot, Dayco, Fae, Freccia, Luk Osram, Pierburg, Renault, Sasic, Total, Ditton, Gates, JTC, Adolf Würth GmbH & Co. KG та інших.

НОВИНКА від Організатора! Запрошуємо фахівців автосервісу скористатися програмою «БЕЗКОШТОВНИЙ автобусний трансфер на виставку SIA-АвтоТехСервіс з міст: Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Черкаси, Харків, Хмельницький, Миколаїв.
З метою розвитку бізнесу для представників сфери автосервісу та після продажного обслуговування автомобілів організаторами була розроблена БАЙЄРСЬКА програма (Клієнт під замовлення). В рамках цієї програми будуть організовані зустрічі з керівниками і спеціалістами провідних компаній ринку. На сьогоднішній день вже зареєструвалися представники понад 300 компаній з усіх регіонів України.

25 травня 2016 року в рамках виставки SIA-АвтоТехСервіс`2016 Європейський Банк Реконструкції та розвитку (ЄБРР) запрошує представників компаній-виробників сфери автотехсервісу приєднатися до практичного обговорення можливостей залучення інвестицій та участі в програмах підтримки і розвитку виробників автомобільної промисловості України в рамках загальної відкритої зустрічі -дискусії на тему «Актуальні питання в автомобільній промисловості України».

Вперше в Україні буде організована Олімпіада з видалення вм'ятин без фарбування серед майстрів даного сегмента. Подібний захід в Україні проводиться вперше. Будуть залучені кращі фахівці з різних міст України.
Як завжди, на виставці буде насичена ділова програма. Спеціально для власників і директорів підприємств автосервісу пройдуть два майстер-класи про системне управління під керівництвом провідного спікера Анатолія Соловйова, під час проведення яких будуть розкриті проблеми в професійному управлінні діяльності автосервісу, проектами та шляхи вирішення, спрямовані на розвиток в період кризи.

Програма виставки включає в себе ряд конференцій на теми «Незалежний автосервіc: перспективи розвитку та підвищення конкурентоспроможності», «Захист вільної і добросовісної конкуренції, боротьба з патентними тролями» (організатори Autoway Ukraine і НАПА).
Практикум Клубу Логістів (LogisticClub) - саме та подія, де представники різних сфер будуть ділитися своїми набутими знаннями і досвідом з колегами заради досягнення спільної мети - динамічного економічного зростання.

Також, крім цікавої програми заходів, відвідувачів чекають новинки від учасників. Особливо слід відзначити участь у виставці компанії «ЛІГІР», яка надасть клієнтам можливість познайомитися з новинками в сфері технологічного обладнання для АЗС та АГЗС. Цікавим для відвідувачів буде експонування нового модельного ряду паливо-роздавальних колонок Helix, виробництва компанії Wayne Fueling Systems - визнаного світового лідера у виробництві технологічного устаткування для АЗС.
Організатори виставки SIA-АвтоТехСервіс ДП «Прем'єр Експо» (Україна) і ITE Group Plc (Великобританія).

Будемо раді бачити Вас з 25 по 27 травня 2016 за адресою: м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський пр., 15 (метро «Лівобережна»).

 

Каталог продукції 2016

Завантажити звіт про АвтоТeхСервіс ‘2015

ПАРТНЕР ВИСТАВКИ

 avtopro 

партнери

180_60_trans_ru_2016 180_60_tir_2016_ru logo_NK mobi_180x60  
AvtotechITEUral        

 

Інформаційні партнери

Logo_AUTO 
200X100 Auto logo Mint_180x60
aw_cw_tw_150x50 izdom AGV_logo_center Banner_AE_for_ATS_Expo

PereviznikLogo®Kol

ac_logo_new  machu_180x60 banner_Avto_i_Service
infoparts iparts aviso-siniy лого автопрайс правки 21 сжат
ZZ fxfactor zarulem Баннер для СИА
bizreliz_logo bs rst UkrAutoPortal_180_60
kompass_180x60_ua баннер_180x60 75ef350345174b71191c2dec366a5138 AvtoKomponeti
180x90_automaster PB_100x100  199507 motobudrex
Truck_pl AP_logo_180х60 сеть-новый-Авто-укр  44_logo_display-standart 

Думка експертів

Тест драйв Kia Rio Sedan.Дмитрій Філарет

20131109_140841

Дмитрій Філарет